Klozetai ir bidė

Massi bidė „MOLIS“ lašišos spalva Massi bidė „MOLIS“ lašišos spalva
Gamintojas: Massi
Kaina: 282,62 €
vnt.
žiūrėti daugiau
  • Naujiena
Massi dangtis „DECOS Slim“ Massi dangtis „DECOS Slim“
Gamintojas: Massi
Kaina: 81,06 €
žiūrėti daugiau
Massi dangtis „INGLO“ Massi dangtis „INGLO“
Gamintojas: Massi
Kaina: 81,06 €
žiūrėti daugiau

Klozetai ir bidė - kolekcijos šiuolaikiniams vonios kambariams

Išrinkome klozetus ir bidė, kurie palengvina, gražaus, šiuolaikinio ir stilistiškai atitinkančio vonios kambario, kūrimą. Siūlome įvairius sanitarinių prietaisų modelius. Jie gali būti klasikiniai, supaprastintos formos, dizaineriški ar geometriniai. Be pakabinamų ant rėmo sprendimų, taip pat pas mus rasite:

  • modernizuotus tradicinius klozetus
  • įvairių formų ir spalvų nuleidimo mygtukus
  • potinklinius bidė ir klozetų rėmus
  • lėto nusileidimo klozetų dangčius
  • akustinius padėlius

Keramika neturi būti balta, dėl to Massi klozetų ir bidė portfolio reguliariai papildome naujais, spalvotais modeliais, pvz. juodais, pilkais ir kavos spalvos, kurie yra padengti elegantišku matiniu dengimu. Jie sukuria galimybė įgyvendinti pačias drąsiausias idėjas Jūsų vonios kambaryje. 

Inovatyvios technologijos

Renkantis Massi klozetus ir bidė, standartiniuose modeliuose gaunate naujausias technologijas. Visi balti, keraminiai gaminiai Massi yra apsaugoti polimeriniu sluoksniu EASY CLEAN, kuris riboja nuosėdų kibimą, pvz. vandens ar muilo. Norint kruopščiai išvalyti sanitarinius įrenginius ir išgauti idealš blizgesį, Jums tereikia vandens arba švelnios, natūralios valymo priemonės. EASY FLUSH nuplovimo sistema palengvina klozeto vidaus valymą bei higienos palaikymą vonios kambaryje, kartu taupant vandenį. Vanduo iš bakelio išbėga nedidelėmis skylutėmis, kurios yra po klozeto kraštu per visą jo perimetrą. Sistema EASY OFF užtikrina greitą dangčio montavimą ir išardymą bei diskretiškai paslėptą instaliaciją. Lėtai nusileidžiantis dangtis yra kiekviename klozeto komplekte. RIMLESS sistema tai praktiškas sprendimas, kuris yra prieinamas atrinktuose klozetų modeliuose. Klozeto apiplovimo kraštelio nebuvimas riboja bakterijų, vandens nuosėdų ir nešvarumų kaupimąsi, bei sumažina nuleidžiamo vandens kiekį.

Klozetas ir bidė - vonios kambario duetas

Dažniausiai klozetas ir bidė yra montuojami per nedidelį atstumą, dėl to jie turi būti idealiai suderinti - ne tik atspalviu, bet ir savo forma bei bendru dizainu. Mes Jums siūlome stilistiškai vienodos sanitarinės keramikos kolekcijas, kurios palengvins idealaus dueto sukomponavimą Jūsų vonios kambaryje. Galite juos įsigyti kartu arba atskirai. Kurdami naujus sprendimus nepamirštame ir mažiausių vonios kambarių turėtojus, kuriems mažos erdvės įrengimas gali tapti didžiuliu iššūkiu. Specialiai jiems buvo sukurta kompaktiškų sanitarinių įrenginių kolekcija - priderinamų klozetų ir bidė, kurie yra keliais centimetrais trumpesni nei standartiniai modeliai.

Priminti slaptažodį Registruotis
aukštyn
Shop is in view mode
Žiūrėti pilną svetainės vaizdą
Sklep internetowy Shoper.pl