Maišytuvai

Stilingi maišytuvai visoms vonios kambario zonoms

Vonios maišytuvai Massi tai stilistiškai suderintų, aukščiausios kokybės gaminių linija, kuri leidžia efektyviai bei funkcionaliai papildyti visas vonios kambario zonas. Mūsų vonios kambario armatūros portfolio sudaro:

  • aukšti ir žemi praustuvų maišytuvai
  • dizainerių laisvai pastatomi maišytuvai, leidžiantys kurti išsvajotus derinius su laisvai pastatomomis voniomis Massi
  • potinkiniai maišytuvai, leidžiantys elegantiškai paslėpti instaliavimo elementus
  • bidė maišytuvai
  • pilni dušo komplektai su lietaus bei rankine dušo galvute

Visus gaminius jungia maksimalus naudingumas bei išskirtinis dizainas, kuris atitiks net įnoringiausių klientų norus. Armatūra Massi yra visiškai pritaikyta keramikai, dušo sprendimams ir vonioms iš mūsų kolekcijos. Taip pat užtikriname klik-klak dangtelių pasirinkimą. Jie gali būti su persipylimu ir be, bei dekoratyvinius sifonus.

Patvarumas, patogumas, ekologija

Maišytuvai Massi yra maksimaliai atsparūs žalingam vandens ir išorinių veiksnių poveikiui. Visi modeliai susideda iš patvaraus žalvarinio korpuso bei patikimų keramikinių galvučių, kurios garantuoja maišytuvo ilgaamžiškumą, visišką sandarumą bei greitą srovės ir temperatūros reguliavimą. Čiaupe įmontuota aeracijos sistema (aeratoriai) užtikrina taupų vandens panaudojimą neprarandant aukščiausios kokybės komforto ir veiksmingo plovimo. Aukštos kokybės danga daugeliui metų išsaugo išlaiko gražią išvaizdą, neleidžia kauptis nuosėdoms bei yra atspari korozijai. Kiekvienam maišytuvui suteikiama 5 metų garantija su nemokamo pratęsimo garantija sekantiems 5 metams po pirkinio registracijos mūsų puslapyje (2 metų garantija galvutėms).

Maišytuvas neturi būti sidabro spalvos

Chromuotas maišytuvas yra būdingos sidabro spalvos, pasižymi elegantišku blizgesiu ir padidintu patvarumu. Massi logotipu yra ženklinamos ne tik klasikinės, sidabrinės armatūros, bet ir dizaineriški juodo matinio dengimo maišytuvai. Visą laiką plečiame savo asortimentą įtraukdami naujus, šokiruojančius sprendimus, kurie puikiai dera su tradicinėmis, gerai žinomomis formomis. Dėl to savo vonios kambaryje galite panaudoti naujausias tendencijas, kurias naudoja dizaineriai iš viso pasaulio. Juodas matinis dengimas tinka kiekvienam interjerui. Jis yra elegantiškas, universalus ir visiškai nesenstantis. Jeigu įrenginėjate savo vonios kambarį industrinio, šiuolaikiško, minimalistinio, kolonijinio ar retro stiliumi, juoda Massi armatūra leis Jums susikurti vienetinį nepakartojamą interjerą.

Priminti slaptažodį Registruotis
aukštyn
Shop is in view mode
Žiūrėti pilną svetainės vaizdą
Sklep internetowy Shoper.pl