Praustuvai

Massi įleidžiamas praustuvas „ENO 120“ Massi įleidžiamas praustuvas „ENO 120“
Gamintojas: Massi
Kaina: 210,32 €
žiūrėti daugiau

Kelios dešimtys šiuolaikinių praustuvų

Kelios dešimtys praustuvų Massi modelių buvo sukurti bendradarbiaujant su dizaineriais. Jie yra funkcionalia, kiekvieno šiuolaikinio vonios kambario, dalimi. Siūlome:

  • Apskritus, apvalius, kvadratinius, stačiakampius ir asimetrinius dekoratyvius pastatomus praustuvus - jie sudaro didžiausią gaminių dalį;
  • Laisvai pastatomus, dizainerių kurtus praustuvus skirtus dideliems vonios salonams bei mažesniems vonios kambariams;
  • klasikinius pakabinamus praustuvus;
  • Baldinius praustuvus su įmontuotu stalviršiu, gaminamus iš aukštos klasės konglomerato (išlieto marmuro) - paruoštas, šiuolaikinis sprendimas;
  • Konglomerato praustuvus montuojamus stalviršiuose - juos galima montuoti tiesiai į stalviršį (bet kurį);
  • dangtelius klik-klak.

Pastatomų praustuvų skiltyje galite rasti kiek klasikinius, universalius modelius, tiek ir modernistinių formų dubenis arba su ultra siaurais kraštais (nuo 3 mm). Spalvoti praustuvai tai labai įdomus pasiūlymas: juodi, kavos atspalvio arba pilki, išbaigti dabar labai madingu matiniu dengimu.

Kokybė ir dizainas nepralenkiama kaina

Praustuvai Massi yra gaminami iš aukščiausios kokybės sanitarinės keramikos arba konglomerato. Daugiapakopio, kruopščiai kontroliuojamo, gamybos proceso metu, kurį užtikrina 3 dalykai: patyrę darbuotojai, pažangios technologijos bei kruopščiai atrinkti žaliavų tiekėjai. Šito dėka jie yra patvarūs, funkcionalūs ir idealiai suprojektuoti, o jų kokybė ženkliai viršija kainą. Įdiegėme patentuotą pogamybinę kokybės stebėjimo sistemą, kuri užtikrina Jums ir mums aukščiausių standartų įgyvendinimą. Sniego baltumo atspalvis bei universalios Massi praustuvų formos suteiks galimybę jas priderinti beveik visose vonios kambariuose. Garantija galioja 5 metus, tačiau šį laikotarpį galima nemokamai prailginti papildomais 5 metais registruojant pirkinį internetiniame puslapyje.

Nepriekaištingai švarus praustuvas be pastangų

Kiekvienas keraminis praustuvas Massi yra praturtintas inovatyvia technologija EASY CLEAN - apsauginis polimero dengimas garantuojantis lengvą bei proekologišką paviršių valymą. Šis sluoksnis veiksmingai riboja nuosėdų sukibimą, pvz. vandens ar muilo. Tam, kad tiksliai išvalyti praustuvą užteks minkšto skudurėlio suvilkinto tik šiltu vandeniu, nebent pridedant švelnaus valiklio. Švaros palaikymas taipogi nesukelia problemų su konglomeratiniais modeliais. Jų visiškai lygus paviršius neleidžia kauptis nešvarumams ir ženkliai palengvina praustuvo zonos valymą. Nepriekaištingą švarą ir blizgesį galite išgauti be didesnio vargo ir nenaudodami agresyvių cheminių valiklių.

Priminti slaptažodį Registruotis
aukštyn
Shop is in view mode
Žiūrėti pilną svetainės vaizdą
Sklep internetowy Shoper.pl