Veidrodžiai

  • Naujiena
  • Naujiena
  • Naujiena
  • Naujiena
  • Naujiena
MASSI veidrodis „LUMO 70“ MASSI veidrodis „LUMO 70“
Gamintojas: Massi
Kaina: 122,69 €
žiūrėti daugiau
Massi veidrodis „LUMO 80“ Massi veidrodis „LUMO 80“
Gamintojas: Massi
Kaina: 130,36 €
žiūrėti daugiau
Massi veidrodis „MARAMA“ 60x60 Massi veidrodis „MARAMA“ 60x60
Gamintojas: Massi
Kaina: 122,69 €
vnt.
žiūrėti daugiau
Massi veidrodis „MARAMA“ 70x70 Massi veidrodis „MARAMA“ 70x70
Gamintojas: Massi
Kaina: 128,17 €
žiūrėti daugiau
Massi veidrodis „MARAMA“ 80x70 Massi veidrodis „MARAMA“ 80x70
Gamintojas: Massi
Kaina: 130,36 €
žiūrėti daugiau
Massi veidrodis „SOLAS“ 60x60 Massi veidrodis „SOLAS“ 60x60
Gamintojas: Massi
Kaina: 122,69 €
vnt.
žiūrėti daugiau
Massi veidrodis „SOLAS“ 70x70 Massi veidrodis „SOLAS“ 70x70
Gamintojas: Massi
Kaina: 128,17 €
vnt.
žiūrėti daugiau

Skirtingo charakterio veidrodžiai vonios kambariams

Vonioje jokiu būdu negali pritrūkti veidrodžio. Siūlome šiuolaikiškus ir labiau klasikinio dizaino vonios kambario veidrodžius, kurie atspindi naujausias interjero tendencijas. Siūlome stačiakampius, apskritus ir kvadratinius minimalistinius modelius su įmontuotu LED apšvietimu bei didelius apskritus veidrodžius metaliniuose rėmuose ant tvirtų diržų. Pastarieji vis dažniau sulaukia Lenkijos dizainerių dėmesio, ypač kuriant industrinio, loft, retro arba skandinaviško stiliaus vonios kambarius. Taip pat sėkmingai juos galima panaudoti ir kitose erdvėse, tokiose kaip svetainės, prieškambariai ir miegamieji. Veidrodžiai tai nauja mūsų parduotuvės asortimento grupė.

Energiją taupantis, draugiškas apšvietimas

Veidrodžiai su LED apšvietimu suteikia veiksmingą ir elegantišką papildomą praustuvo zonos apšvietimą. Išsiskiria madingu, minimalistiniu dizainu. Pragmatikai ypatingai įvertins energijos taupymą bei galimybę preciziškai atlikti kai kuriuos veiksmus, pvz. skutimąsi ar makiažo atlikimą. Massi LED veidrodžiai užtikrina jaukią, šiltą šviesą, kuri nuteikia atsipalaidavimui. Tinka montavimui patalpose su padidintu drėgmės kiekiu. Veidrodžiai pasižymi preciziškai atliktomis detalėmis, tokiomis kaip super šlifavimas bei rėmų poliravimas. Maitinimo blokas yra diskretiškai paslėptas už stiklo. Papildomam patogumui yra įdėtas jutiklinis jungiklis, kuris leidžia reguliuoti šviesą vienu piršto prisilietimu.

Veidrodis kaip pagal išmatavimus

Kiekvieną Massi veidrodį galite rinktis iš kelių dydžių, tam, kad kuo geriau galėtumėte pritaikyti veidrodį savo reikmėms, pagal turimą viziją bei vonios kambario dydį. Kuo didesnis veidrodis tuo geriau - kiek Jums, tiek ir vonios kambariui. Didelis, apšviestas veidrodžio paviršius optiškai padidina nedidelę erdvę, o tai ypatingai aktualu mažose erdvėse. Galite rinktis iš įvairių formų bei spalvų veidrodžių. Universaliausiu sprendimu galime įvardinti stačiakampius veidrodžius kabinamus horizontaliai arba vertikaliai. Jeigu ieškote vienetinio sprendimo, kuris suteiks Jums galimybę pabrėžti unikalų vonios kambario interjerą, rinkitės apskritą veidrodį metaliniame rėme, pvz. juodame arba auksiniame.

Priminti slaptažodį Registruotis
aukštyn
Shop is in view mode
Žiūrėti pilną svetainės vaizdą
Sklep internetowy Shoper.pl