Vonios komplektai

Vonios komplektas „4in1 DECOS Rimless“ + mygtukas Vonios komplektas „4in1 DECOS Rimless“ + mygtukas
Gamintojas: Massi
Kaina: 230,04 €
žiūrėti daugiau

„Massi“ vonios komplektai dideliems ir mažiems vonios kambariams

Paruošti vonios kambario komplektai buvo sukurti tam, kad jums būtų lengviau įrengti savo svajonių vonios kambarį nepaisant jo dydžio. Kiekviename rinkinyje yra puikiai derinami stilingi ir funkcionalūs gaminiai. Daugelyje „Massi“ rinkinių yra:

  • atskirai stovinti arba įmontuota vonia
  • praustuvas
  • pakabinamas klozetas su lėtaeigiu dangčiu ir nuleidimo mygtuku arba pastatomas klozetas
  • bidė
  • santechninė armatūra
  • dušo kabina arba dušo sienelė ir dušo padėklas arba latakas.
  • dušo įrangos komplektas
  • potinkiniai rėmai pakabinamiems įtaisams tvirtinti

Galite pasirinkti pilną komplektą, kuriame yra visi nurodyti elementai, arba atsirinkti produktus, skirtus erdviems maudymosi salonams ar mažiems vonios kambariams. Mūsų vonios komplektų asortimentas skiriasi ne tik juose esančių gaminių skaičiumi ar tipu, bet ir dizainu bei idėja. Kiekvienas rinkinys - puiki pradžia kuriant individualizuotą vonios kambarį išreiškiantį išskirtinumą bei gyvenimo būdo unikalumą.

Lengviau, greičiau ir patogiau pasirinkti vonios įrangą

Paruošti „Massi“ vonios komplektai tai visapusiški sprendimai, palengvinantys vonios kambario projektavimą ir įrengimą. Jie tampa unikalaus interjero kūrimo pagrindu. Komplektus sudaro panašaus stiliaus bei universalaus nesenstančio dizaino gaminiai, kurie išliks madingi daugelį metų. Jie yra puikiai priderinami praktiškai su kiekvieno stiliaus interjeru - kiek šiuolaikišku ir minimalistiniu ,tiek su klasikiniu, kas labai padeda Klientams bei dizaineriams. Vienos iš paruoštų kompozicijų pirkimas leidžia sutaupyti laiko, reikalingo įrangai pasirinkti iš įvairių prekių ženklų ar parduotuvių pasiūlos. Pakanka pridėti į krepšelį rekomenduojamus gaminius iš pateikto komplekto sąrašo ir užbaigti pirkimą. Ieškote idėjų? Kiekvienam komplektui mūsų dizaineriai paruošė vizualizacijas.

 

Priminti slaptažodį Registruotis
aukštyn
Shop is in view mode
Žiūrėti pilną svetainės vaizdą
Sklep internetowy Shoper.pl